Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

Paldies, ka jūs 2019. gada nogalē SAC ,,Jaungulbenes Aleju”
iedzīvotājiem radījāt svētku sajūtu.
Šie mums visiem bija pirmie Ziemassvētki un gadu mija mūsu jaunajās mājās. Tāpēc'liels prieks par visu to labo un sirsnīgo, ko saņēmām no jums.
Paldies par uzņēmību jūsu skolas skolēnu pašpārvaldei, bērniem, vecākiem, pedagogiem par Labdarības akcijā saziedotajām dāvaniņām un koncertu. Dāvaniņas mēs pasniedzām 20. decembrī svētku ieskaņu koncertā.

Šajā vakarā mūs kopīgi vienoja Vitas Krūmiņas ģitāras spēle un dziedāšana, kurā mēs klausījāmies Ziemassvētku dziesmas, kopā dziedājām latviešu tautasdziesmas un arī uzdejojām. Katrs klients saņēma bagātīgu dāvanu, kas sniedza lielu prieku un pārsteigumu.
Vissirsnīgākie paldies no kolektīva un arī mūsu mājas iedzīvotājiem, ka palīdzējāt radīt svētku sajūtu un mājīgumu mūsu mājās. Paldies Dāvim!
Gaidīsim jūs ciemos atkal ar kādu koncertu vai citiem priekšnesumiem, jo mums patīk , ka bērni uzstājas!

SAC ,,Jaungulbenes Alejas” vadītāja Marika Andževa