Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

„Lizumā rūp citi cilvēki”-šie vārdi pieder Lizuma vidusskolas skolēnu padomes prezidentam Dāvim Bukovskim, kurš ir aizkustināts par vietējo ģimeņu atsaucību, sarūpējot Ziemassvētku dāvanas Jaungulbenes sociālā nama iemītniekiem. Decembrī skolas pašpārvalde aicināja ziedot saldumus, higiēnas lietas, priekšmetus, kas rada telpā mājīgumu. Ir labi, ka Ziemassvētku laiks mums saistās arī ar došanu. Ir patiess lepnums par kopā savākto- 80 senioriem tika aizvesti 12 kg saldumu, 190 higiēnas lietas u.c. priekšmeti.


20.decembrī dāvanas tika aizvestas personiski. Kluss, emocionāls, sirdi aizkustinošs prieks un patiess gandarījums! Vecie ļaudis tika iepriecināti arī ar dejām, dzejoļiem un dziesmām. Un tas viss bija no sirds. Pašpārvalde arī pamanīja īpaši noformētas Ziemassvētku dāvanas no Evelīnas Ševcovas ģimenes, dāsno dāvanu maisu no Jāņa Apsīša ģimenes. Emociju bija daudz! Ir labi, ka ir kam dot, un ir labi, ka ir kas dod!(I.Kadile)

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki