Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

19.decembra vakarā skolas Lielā zāle pārvērtās Ziemassvētku televīzijas studijā.
Programmā televīzijas raidījumi dažādām gaumēm, vecuma grupām un noskaņojumiem. To ievadīja izaicinošais "X faktors", turpinājumā varējām sekot negaidītiem sižeta pavērsieniem šovā "Saimnieks meklē sievu". Kā vienmēr roku uz pulsa turēja "Degpunktā", bet gada nozīmīgākos notikumus apkopoja "Sporta studija". Neiztika. arī bez reklāmas pauzes, savukārt "Lauku sēta" deva iespēju ielūkoties raidījuma aizkadros. Un kas gan būtu vakars bez iecienītā seriāla "Ugunsgrēks"...

 "Superbingo" desmit laimīgajiem deva iespēju izlozēt lieliskas balvas, kuras bija sagādājuši spēles sponsori – skolotāji un saimniece Sanita.
Paldies televīzijas darbiniekiem no 11.klases!

Katra “ TV raidījuma” beigās tā dalībniekiem – skolēniem direktore pasniedza atzinības rakstus par sasniegumiem mācībās.

Pie svētku egles tika godināti skolēni, kuri pirmajā semestrī saņēma Zelta un Sudraba liecības. Tie ir -  Zelta liecības saņēma 5.klases skolnieces Anete Akmene un Evelīna Ševcova. 11. klases skolēns Raivis Rautmanis. Sudraba liecības saņēma 12. klases skolēni Dāvis Deivids Bukovskis, Una Guna Lejava un 7.klases skolniece Liene Kauķe. Lepojamies ar viņiem!

Skolēnu padomes prezidents Dāvis izteica pateicību visiem, kuri bija atsaucīgi un atbalstīja labdarības akciju “Iepriecināsim seniorus Ziemassvētkos”, kā arī ar pasniedza pateicības Skolēnu padomes komandai par darbošanos skolas pašpārvaldē.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki