Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Jau par tradīciju ir izveidojies skolas pirmsziemassvētku tirdziņš, kurā ar saviem darinājumiem piedalās skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) un citi tirgotāji. Jaunos uzņēmējus vērtēja neatkarīga žūrija - Evita Dārzniece un Dagmāra Jermacāne - Špate. Viņas pasniedza nelielas savas simpātiju balvas.

Tās saņēma SMU , kas izgatavojuši vannas bumbas, batikotas zeķītes, jaukus atstarotājus un neparastas plaukstu muskulatūru trenējošas bumiņas bērniem. Direktores īpašo balvu saņēma meitenes, kas bija izgatavojušas dekupētas svečturu burciņas. Pircēji varēja atrast vēl dažādas jaukas un garšīgas lietiņas, ko iegādāties – Ziemassvētku kartiņas, atslēgu piekariņus, rotas, kūciņas, cukurgailīšus, piparkūku mīklu, našķus no cidonijām un daudz ko citu.
Skolotājas – SMU uzņēmumu konsultanes Marinas Grīnbergas iedrošināti daži tirgotāji 1.minūtes laikā prezentēja savu preci.
Šogad tirdziņā bija jaunums - loterija. Ar balvām piedalījās trigotāji un atbalstīja skolotāji, sarūpējot pārsteigumus.
Gaidīsm Ziemassvētkus!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki