Vārda dienu šodien svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

7. decembrī Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības Aģentūras-LIAA organizētais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākums #Cits Bazārs ziemā, pulcējot 270 labākos skolēnu mācību uzņēmumus 400 komandu konkursā un 900 jauno uzņēmēju no visas Latvijas.

Arī Lizuma vidusskolu pārstāvēja četri SMU:
 AD svecītes-Alise Kostigova 7.klase,Daniela Baltiņa 6.klase piedāvājot dekupētās burciņas.
 Beātes Zaķēnus pārstāvēja Rūdolfs Linde un Beāte Priževoite no 12.klases ar pakalpojumu-bērnu pieskatīšana,
 SMU Laimīte klientiem piedāvāja žāvētus augļus un pelašķu tējas, tirdziņā aktīvi darbojās Liene Kauķe 7.klase.
 Cookise jeb Laimes cepumus veiksmīgi pārstāvēja 11. klases puiši Lorenss Seņko, Raivis Rautmanis un Marks Valla.
Šī bija pirmā pieredze tik lielā pasākumā gan man, kā skolotājai-SMU konsultantam, gan arī skolēniem. Nominantu sarakstā neiekļuvām, bet pieredzi tirdzniecībā, klientu apkalpošanā un izturībā gan.
Visi skolēni gatavi darboties tālāk un pilnveidot savas prasmes uzņēmējdarbībā.
Protams, pamatskolas grupā vairak nepieciešams vecāku atbalsts, tāpēc īpašs paldies Lienes Kauķes mammai, Alises Kostigovas atbalsta komandai.
Nevaram atslābt, jo nākošais reģionālais pasākums norisināsies šo piektdien 13.12. Madonā, kur visi laipni aicināti apskatīt un iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus.
Ar skolēniem kopā bija skolotāja,SMU konsultants Marina Grīnberga.