Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Zane, Zuzanna

13. novembrī skolā, sadarbībā ar jaunsargu vadītāju Arni Cānu, notika „Spēka stafetes”. Skolēniem bija jāparāda sava fiziskā sagatavotība vairākās disciplīnās – „pumpēšanās”, skrējienā ar kaujas ekipējumu, dažāda veida uzdevumos ar ieroci, atkarībā no vecuma grupas, roku spēka pārbaudē. Katra vecuma grupa pildīja zināšanu testu par Latviju un parādīja savas zināšanas pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā.


Varam priecāties par to, ka mums ir pietiekami daudz fiziski spēcīgu gan zēnu, gan meiteņu. Mazie ar lielu interesi pirmo reizi aplūkoja īstu ieroci. Un kur vēl lielāku prieku, ka to varēja turēt rokās!
Visus uzdevumus skolēni veica jauktās grupās. Kā vēlāk secināja tiesneši, komandas panākumi lielā mērā atkarīgi no kapteiņa, kurš „savāca” savu grupu, uzmundrināja.
1. - 5. klašu grupā labāko rezultātu uzrādīja komanda „Latvieši”, bet 6. - 12. klašu grupā - „Ugunsdzēsēji”. Šo kamandu dalībnieki saņēma nelielas balvas no jaunsardzes - aproces, bet visi skolēni pēc sacensībām varēja cienāties ar ļoti garšīgiem kliņģeriem. Paldies jaunsargu ogranizācijai par atbalstu.
Paldies vecākiem – Lailai Plienai un Evitai Šuļjai par tiesnešu darbu.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki