Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Sindija, Sintija, Elfrīda

Ar jaunsargu goda sardzi pie Latvijas karoga šorīt aizsākās Lāčplēša dienas pasākumi skolā. Svinīgo pasākumu atklāja jaunsargu vadītājs Arnis Cāns un direktore Inese Dambe. Pulkvežleitnants Gunārs Babris siedza īsu ieskatu vēstures notikumos . No bērnu atnestajām svecītēm izveidojām simbolisku piemiņas ceļu pie karoga. Paldies sakām Gunāram Babrim par skolai dāvināto K.Krēsliņa grāmatu "Gods kalpot Latvijai!".
Pēc pasākuma 7. - 12. klašu skolēni devās patriotisma braucienā uz Rīgu, lai piedalītos Lāčplēša dienas pasākumos.

 

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki