Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

7.novembrī mūsu skolas jaunie mākslinieki piedalījās Kārļa Skalbes 140. dzimšanas dienai veltītajā vizuālās mākslas konkursā "Kārļa Skalbes pasakas" un tika uzaicināti uz noslēguma pasākumu Vecpiebalgā. Pasākums bija piepildīts ne tikai ar uzvarētāju apbalvošanu, bet arī ar pasaku labirintiem, lāpu gājienu no Vecpiebalgas vidusskolas uz Kārļa Skalbes memoriālo māju "Saulrietiem" un kopīgu putras baudīšanu vakarā. Paldies organizatoriem par iespēju veselu pēcpusdienu pabūt pasaku ķēniņa un viņa radīto tēlu ciešā tuvumā, baudīt šo emocionālo un patriotisko gaisotni, būt daļai no ieinteresētajiem!

 

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki