Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

4.novembrī mūsu skolā sākās Gulbenes novada izzinošo nodarbību cikls "Vai klimata pārmaiņas skars arī Gulbenes novadu?"
Nodarbību saturu izstrādāja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un Lizuma vidusskolas jaunieši kopā ar Gulbenes novada pašvaldības speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem un pedagogiem, lai nodotu tālāk pirms mēneša Sonderborgā (Dānija) konferencē "100% Climate Neutrality Conference” iegūtās zināšanas.


Nodarbības laikā skolēni pārbaudīja savas zināšanas par klimata pārmaiņām, uzzināja, ko iemācījās mūsu novada vidusskolēni Dānijā jauniešu tikšanās laikā, kā arī skolēniem bija iespēja pašiem domāt un veidot savu rīcības plānu, lai mazinātu klimata pārmaiņu sekas - viss lielais sākas ar vienu nelielu pārmaiņu, ko ieviesīsi savā ikdienā.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki