Vārda dienu šodien svin: Undīne, Leopolds, Unda

4.novembrī mūsu skolā sākās Gulbenes novada izzinošo nodarbību cikls "Vai klimata pārmaiņas skars arī Gulbenes novadu?"
Nodarbību saturu izstrādāja Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un Lizuma vidusskolas jaunieši kopā ar Gulbenes novada pašvaldības speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem un pedagogiem, lai nodotu tālāk pirms mēneša Sonderborgā (Dānija) konferencē "100% Climate Neutrality Conference” iegūtās zināšanas.

Nodarbības laikā skolēni pārbaudīja savas zināšanas par klimata pārmaiņām, uzzināja, ko iemācījās mūsu novada vidusskolēni Dānijā jauniešu tikšanās laikā, kā arī skolēniem bija iespēja pašiem domāt un veidot savu rīcības plānu, lai mazinātu klimata pārmaiņu sekas - viss lielais sākas ar vienu nelielu pārmaiņu, ko ieviesīsi savā ikdienā.