Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Ingrīda, Ardis

31.oktobrī Lizuma 5 vidusskolēni un skolotāja piedalījās gada lielākajā pasākumā  - Uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē ”Uzdrīksties uzvarēt” Ķīpsalas hallē, Rīgā.
Konferenci organizēja Latvijas Investīciju un attistības aģentūra un JUNIOR Achievement Latvia projekta „Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Konferences mērķis- izglītot Latvijas jauniešus par uzņēmējdarbības vidi un daudzajām iespējām, ko tā dod.
Šī gada konferences sauklis ”Pievienojies varoņiem biznesā”, vienoja vairāk kā 5000 jauniešus no visas Latvijas. Skolēnus no skatuves uzrunāja dažādi uzņemēji, stāstot savu pieredzi, dzīves stāstu un realizētos mērķus. Visvairāk jauniešus ieinteresēja Iļja Krūmiņš, Gamechanger Audio dibinātājs un vadītājs, Edgars Rozenvalds, Wood Religion dibinātājs un vadītājs, kā arī noslēgumā Carnival Youth mūziķi. Ar lielu sajūsmu tika sagaidīti Led Dance Show dalībnieki. Paralēli dienas garumā skolēniem bija iespēja apmeklēt partneru stendus, foto stūri un citas aktivitātes.
Ieguvumi- iedvesma, motivācija, uzdrīkstēšanās sākt jau šodien spert pirmos soļus sevis pilnveidošanā, iesaistoties piedāvātos JA Latvija projektos kā SMU(Skolēnu Mācību Uzņēmums), Līderības projektā u.c. Iesaistoties skolas dzīvē, pielietot gūtās atziņas un mērķtiecīgi virzīties plānu īstenošanā.
Liels paldies skolēnu un skolotāju vārdā, par šo iespēju apmeklēt tik fantastisku pasākumu.
Ekonomikas skolotāja Marina Grīnberga.

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki