Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

15.oktobrī Gulbenes novada pašvaldība Karjeras nedēļas ietvaros aicināja novada vidusskolēnus uz semināru par augstākās izglītības piedāvātajām iespējām.
Lizuma vidusskola tika pārstāvēta ar desmit skolēniem, kuri izrādīja interesi iepazīties ar Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Stradiņu universitātes un Vidzemes Augstskolas piedāvātajām tālākizglītības iespējām.


Lielāko interesi jautājumu sadaļā ieguva jautājumi par budžeta vietām, studiju maksu un sadzīves apstākļiem, ko nodrošina augstskolas.

Skolēni atzinīgi novērtēja iespēju vienlaicīgi iepazīties ar četru augstskolu piedāvājumiem, kā arī lielāku pārliecību par nākotnes studiju, karjeras iespējām.

16.oktobrī Lizuma vidusskolas skolēni izmantoja iespēju Karjeras nedēļā apmeklēt dažādus uzņēmumus un iestādes Gulbenē un novadā.
Skolēni viesojās "Rubate metal", foto studijā "Milze", Ķepaiņu klīnikā, Ingunas skaistuma un make-up buduārā, "Latvijas pusdārgakmeņos", attīstības finanšu institūcijā "Altum", Latvijas lauku konsultāciju centrā, Kantes krogā, policijā, pie Gulbenes ugunsdzēsējiem un bibliotēkā. Paldies visiem, kuri veltīja šo dienu, lai iepazīstinātu jauniešus ar dažādām profesijām un darba un biznesa iespējām!

18.oktobrī Karjeras nedēļas  noslēgumā skolas zālē pulcējās grupās 1.- 4. klašu un 5.-12. klašu skolēni, lai padomātu par dažādām profesijām un, darbojoties jauktās grupās, sagatavotu prezentāciju par to un interesanti par to pastāstītu.

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki