Vārda dienu šodien svin: Andis, Zeltīte

WhatsApp Image 2019-09-25 at 22.42.40
Septmebra beigās šogad visa skola vienā dienā devās pārgājienos. Vidusskolēni devās uz Alūksni, 5. un 7. klases uz Kolaņģiem, 6. klase ciemojās Jāņa Baltaisbrenča saimniecībā, 9.klase iepazina kafijas pasaules noslēpumus Rankā

Sākumskolas skolēni  devās pārgājienā “Pa Jumīša takām”, lai izzinātu lapsu dzīvi un ieradumus. Nācās pārvarēt ne mazums grūtību un šķēršļu, lai nokļūtu līdz lapsu mītnei. Paldies Janīnai un Aleksandram Ozoliņiem par doto iespēju apskatīt un izpētīt lapsu alas!
“Lapsukalna” māju saimnieki mūs sagaidīja ar siltu tēju, kafiju un āboliem. Ugunskurā cepām desiņas, spēlējām dažādas spēles, futbolu. Notika tradicionālās virves vilkšanas sacensības, kurās katrs izrādīja īpašu cīņas sparu. Uzvarēja draudzība!
Īpašs paldies Laimai Zūkerei un Jānim Ledainim par uzmanību, sirsnību un jauko kopā būšanu!