Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Gaida, Arnis

DSC_0106
DSC_0106
 

Zinību diena Lizuma vidusskolā aizvadīta. Sprīdītis, ieradies pie mums, parādīja, ka bez modernajām tehnoloģijām šodien neiztikt, ar divpadsmito atbalstu mazie pirmklasnieki guva atbildes, kas notiks ar lellēm un spēļu mašīnītēm, kamēr viņi būs skolā.


Šis 2.septembris bija pēdējā darba diena skolā direktorei Irēnai Ābeltiņai. Lūk, kādus siltus vārdus viņai skolas vecāku padomes vārdā veltīja Elita Dūte: „Katra cilvēka dzīvē pienāk laiks atvadīties no sava iemīļotā darba. Īpaši savāda sajūta pārņem, ja tajā no sirds nostrādāti teju 45 gadi. Lizuma vidusskolas vecāku padomēs vārdā pasakāmies bijušajai Lizuma vidusskolas direktorei Irēnai Ābeltiņai, kura 32 gadus pildījusi šī skaistā, bet ne tik vieglā darba pienākumus. Mēs pasakāmies it kā par ikdienišķām lietām: paldies par vienmēr gaišo, silto un tīro skolu. Mēs tikai varam nojaust, cik lielas pūles tas ir prasījis no iestādes vadītājas. Sievietei tas izdarāms ir divtik grūtāk, jo neizpaliek regulārais mājas solis. Mēs pasākāmies par lielisko skolotāju kolektīvu, kurš ļāvis katram Lizuma vidusskolas absolventam sasniegt savus iecerētos mērķus viņa profesijas apguvē, iestāties jebkurā augstskolā, iegūt maģistra un, ja vēlas, arī profesora grādu. Paldies viņai!”
Simbolisku skolas atslēgu (darināja 12.klases skolēns Kristaps Krūmiņš) saņēma jaunā direktore Inese Dambe. Lai viņai spēks un izturība vadīt skolu gaidāmo pārmaiņu laikā.
Darba gaitas kā mūzikas skolotāja beidza arī skolotāja Anita Ledaine. Arī viņai Elitas Dūtes PALDIES: „Sveicam mūsu ilgadējo Mūzikas skolas skolotāju, kura jau no 16 gadu vecuma ir iesaistījusies Lizuma kultūras dzīves attīstīšanā un veidošanā. Anita nekad nav atteikusi saviem kolēģiem sagatavot muzikālu priekšnesumu Lizuma vidusskolā organizētajos skolēnu un skolotāju pasākumos vai tā ir bijusi Zinību diena, Miķeļdiena, Mārtiņdiena vai Latvijas dzimšānas diena, vai tie ir Ziemassvētki, 12.klasei Žetonu vakars, Mātes diena vai izlaidumi. Anita vienmēr ir sameklējusi laikmetīgu, pasākumam atbilstošu repertuāru un pratusi iemācīt bērniem tā, lai tas izskanētu ar cieņu pret izpildītāju un klausītāju. Atliek vien pabrīnīties, kā tas ir bijis iespējam. Anta Ledaine ir bijusi Lizuma vidusskolas vokālinstrumentālo ansambļu vadītāja un tautisko deju koncertmeistare. Daudzās klasēs izveidojusi vokālos ansambļus un ar tiem piedalījusie Gulbenes rajona organizētajās aģitbrigādēs un dažādos konkursos. Milzīgs ieguldījums Anitai Leidainei ir kora kustības uzturēšanā Lizumā, izveidojot zēnu kori un meiteņu korus. Vienmēr ar lieliskiem panakumies piedaloties skatēs, un Lizuma vārds ir ar lepnumu skanējis visos Zēnu koru salidojumos un Skolu jaunatnes Dziesmu svētkos. Paldies!”

Paldies tika teikts skolēniem un vecākiem, kuri palīdzēja skolas sagatavošanai jaunajam mācību gadam.
Muzikālu sveicienu saviem skolēniem veltīja klašu audzinātāju kolektīvs.
Kā teica noslēgumā Sprīdītis: „ Veiksmīgu mums visiem jauno mācību gadu!”

ozio_gallery_nano

  

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki