Vārda dienu šodien svin: Minna, Vilhelmīne

DSC_0701
Maija pēdējā dienā noslēdzās šis mācību gads ar tradicionālo skolas pasākumu – Pieņemšana pie direktores. Muzikālos priekšnesumus sniedza un dzeju runāja mūsu skolas kādreizējais absolvents Indulis Skrebelis ar meitu Annu.
Šogad vērtējumi augstā un optimālā līmenī bija 65 skolēnu liecībās. Direktore pasniedza atzinības rakstus un nelielas pateicības dāvanas vecākiem.

Īpašās balvas – liecībā ir vairāk nekā pieci vērtējumi „9” un „10” – šogad saņēma 11 skolēni. Tie ir Anete Akmene, Evelīna Ševcova, Matilde Muktupāvela (4.kl.), Liene Kauķe (6.kl.), Aleksa Galviņa (7.kl.) Iraida Roze Tabūne (9.kl.), Raivis Rautmanis (10.kl.), Dāvis Deivids Bukovskis, Amanda Megija Glāzniece, Una Guna Lejava (11.kl.) un Artūrs Tilgass (12.kl.). Lepojamies ar viņiem!
Sudraba liecības saņēma Anete Akmene, Evelīna Ševcova (4.kl.), Raivis Rautmanis (10.kl), bet zelta liecību – Artūrs Tilgass (12.kl.).
Mācību gada laikā skolai dažāda veida palīdzību un atbalstu sniedza gan vietējie uzņēmēji, gan bērnu vecāki. Paldies Guntai Biteniecei, Apsīšu ģimenei, Lāsmai Lancmanei un Kristapam Graumanim, Janīnai un Aleksandram Ozoliņiem, Zandai un Kristapam Roziņiem, Sanitai Kadancevai, Špatu ģimenei, Tatjanai Ābeltiņai un Jānim Supem, Ivetai Zvīdriņai, Aigai Ģēģerei un Grīšļu ģimenei.
Lai jauka visiem vasara!