Vārda dienu šodien svin: Nils, Viktors

20190529_100313
Skola ir Latvijas Veselību veicinošo skolu tīkla dalībniece. Sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju, skolā pavasarī tiek rīkotas sportiskas aktivitātes Latvijas Veselības nedēļas ietvaros.
Pagalma svētkus - šoreiz skolas Olimpiskās spēles organizēja 10. klase kopā ar audzinātāju Ivetu Roziņu. Kā jau olimpiskajās spēlēs - bija arī olimpiskā uguns un gājiens. Klašu kolektīviem bija jāveic dažādas nopietnas un arī nenopietnas sportiskas aktivitātes. Tas nekas, ka lietus nedaudz patraucēja, visi uzdevumus veica ar azartu.

Šādos pasākumos neiztikt bez vecāku un skolotāju palīdzības, tāpēc paldies tiesnešiem Diānai Graumanei, Lāsmai Reizniecei, Aigai Ģēģerei, Igoram Heiselim, Sarmītei Stradei, Ritai Darģelei, Daigai Deksnei, Ārijai Fijalai.
Paldies sponsoriem Aleksandram un Janīnai Ozoliņai par saldajām balvām! Paldies Latvijas Tautas sporta asociācijai par balvām veselības nedēļas organizēšanai!