Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus!

SAM_1080
 Sestdien ,11. maijā mūsu skolas 8. un 9. klases komandas, katra 5 cilvēku sastāvā, devās uz "FIZMIX Eksperiments" fizikas festivālu, lai kopā ar citu skolu jauniešiem cīnītos par uzvaru. Finālā piedalījās 62 komandas no sākotnējām 262 komandām, kuras izturējušas neklātienes kārtu “FIZMIX Eksperiments". Fināls sastāvēja no trīs kārtām, un konkurence bija liela.

Diemžēl līdz lielajam finālam netikām, tomēr esam gandarīti par iespēju piedalīties. Visas dienas garumā festivālā bija iespēja piedalīties radošās aktivitātēs, izziņas pieturās un laimēt balvas konkursos un spēlēs. Izmēģinājām paštaisītas raķetes, bija iespēja taisīt robotus un veikt daudz interesantus eksperimentus. Festivāla noslēgumā tikām gan pie vērtīgām balvām, gan jaunām zināšanām. Sākām lielu paldies skolotājam Jurim Ločmelim par šo iespēju.(I.R.Tabūne, 9.kl.)