Vārda dienu šodien svin: Nils, Viktors

Aprīlis sākumskolā sākās ar radošās nedēļās pasākumiem.

1.aprīlī – joku dienā notika jautras un jokainas jaukto komandu sacensības. Bērniem bija jāsacenšas gan individuāli , gan visai komandai kopā. Sacensībās bērni jutās jautri un atbrīvoti, juta līdzi komandas biedriem , atbalstīja viens otru.
Nedēļas laikā skolēni sacentās glītrakstu konkursā.
Domrakstu un zīmējumu konkurss bija veltīts vecvecākiem. Jauki bija lasīt, cik mīļi un svarīgi bērniem ir vecmāmiņa un vectētiņš. Arī zīmējumos bērni attēloja omītes un opīšus, zīmējot to portretus, darbus, vaļaspriekus u.c.

Interesantākais konkurss notika ceturtdien – talantu konkurss “Pārsteidz mani!”. Bērni dejoja, dziedāja, bungoja, spēlēja futbolu, atdarināja putnu balsis, vingroja ar smilšu maisiņiem, rādīja eksperimentus un burvju trikus, stāstīja anekdotes, gatavoja putnu būrīšus, uzdeva pašu izdomātas mīklas, spēlēja klavieres, demonstrēja savus izgudrojumus u.c. Savus talantus parādīja pilnīgi visi sākumskolēni, kurus nebija pievarējusi slimība. Žūrijas locekļiem Intai, Līgai un Dāvim nenācās viegli izvērtēt bērnu sniegumu. Katram viņi atrada pateikt labu vārdu, kas cēla bērnu pašapziņu. Liels paldies vecākiem, kuri bija ieradušies atbalstīt savus bērnus!
Radošā nedēļa pagājusi, palicis prieks par to, cik izdomas bagāti un talantīgi ir mūsu bērni. Lai radošums aug plašumā! (I.Gjača)