Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus!

IMG_20190307_131013
Pirms pavasara bīvdienām skolā tika izsludināta pieteikšanās Skolēnu Padomes prezidenta amatam. Šogad tika saņemts tikai viens pieteikums.
Visu 2018./2019. mācību gadu SP prezidenta pienākumus pildīja Amanda Sirmā. Paldies viņai par sen aizmirsto un nu atjaunoto POPIELU skolā. Noteikti daudziem mājās ir dažādu sporta sacensību, konkursu diplomi - to autore vairāku gadu garumā ir Amanda. Paldies arī par tiem!
Tradicionāli arī Amanda saņēma prezidenta Goda lentu. Jaunais Skolēnu Padomes prezidents Dāvis Deivids Bukovskis pārņēma prezidenta plānotāju un padomes atslēgas. Lai veicas viņam īstenot savas idejas un padarīt skolas dzīvi interesantāku!