Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

IMG_20190307_125655
IMG_20190307_125655
Vai ir vērts piedalīties „Ēnu dienās” Latvijā?
Uz šādu jautājumu šodien sniedza atbildes un padalījās iespaidos tie skolēni, kuri bija Rīgā ēnot dažādu profesiju pārstāvjus. Visi kā viens apgalvoja, ka tas bija ļoti interesanti, noderīgi, jo pavadītā diena deva pārliecību, vai izvēlētā profesija nākotnē patiktu vai nē. Vērtīgi ir arī tas, ka daži skolēni pēc brauciena saprata, ka turpmāk jāmeklē, jāinteresējas citā nozarē, jo iepazītā profesija nav tas, ko domāja un patiktu darīt. Arī šada pieredze ir ļoti noderīga.


Visi šā gada ēnotāji mudināja savus skolabiedrus nākošgad būt aktīviem un izmantot Ēnu dienu piedāvātās iespējas.

 

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki