Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Dana, Dans, Danute, Edgars

ll_13348846
ll_13348846
1. martā 9.-12. klases skolēni brauca uz izstādi „Skola 2019” un Latvijas Universitātes zinātņu un dabas zinātņu centru.
Lūk, ko stāsta 9.klases skolniece Kristīne Žeibe: „ Izstādē „Skola 2019” ar saviem stendiem piedalījās dažādas universitātes, koledžas (Rīgas stila un modes tehnikums, Transporta un Sakaru institūts, Rīgas Stradiņa universitāte, u.c.), kā arī dažādas mācību iestādes no citām valstīm. Katras mācību iestādes students bija lepns pastāstīt par savu mācību iestādi un specialitātēm, ko tur var apgūt. Bija iespējams paņemt grāmatiņas un bukletus par skolām.


Latvijas universitātes jaunajās zinātņu mājās mūs sagaidīja Laura, ģeogrāfijas fakultātes studente, kura izrādīja abas ēkas. Tajās var studēt matemātikas un fizikas, medicīnas, ģeogrāfijas, bioloģijas un ķīmijas fakultātēs. Viss ir atjaunots, aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām.
Šajā dienā katrs uzzināja sev noderīgo un varbūt pat saprata, ko tālāk darīt pēc mācībām skolā.”
Pasākums tika rīkots projekta ietvaros- Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”
Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki