Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Nils, Viktors

 

DSC_0243
DSC_0243
 Ziemassvētki Ziemeļpolā - Salavecīša ģimene gatavojas svētku svinībām. Rūķi, ziemeļbrieži, baltie lāči, burvji un raganiņas, zaķi, sniegavīri, fejas – visi šie pasaku varoņi palīdzēja radīt svētkus un sagaidīt skolas galvenā rūķa - direktores balvas mācībās labākajiem skolēniem.

Šogad zelta liecības saņēma Raivis Rautmanis 10. kl. un Artūrs Tilgass 12. kl. Sudraba liecības – Aleksa Galviņa 7. kl., Iraida Roze Tabūna 9.  kl un Amanda Megija Glāzniece 11. kl. Vēl īpašās balvas saņēma Samanta Ozoliņa, Una Guna Lejava un Dāvis Deivids Bukovskis no 11.kl., Liene Kauķe 6.kl., Anete Akmene un Matilde Muktupāvela 4.kl. Lepojamies ar viņiem!
Paldies 11.  klases kolektīvam un audzinātājai, un pamatskolas klasēm par radītajiem svētkiem.
Pirms Ziemassvētku balles savus priekšnesumus sniedza skolas vokāli instrumentālās grupas „Gadalaiki”un „Tikmēr kamēr”.
Paldies Evai Āboliņai par foto.

ozio_gallery_nano

 

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki