Vārda dienu šodien svin: Mirdza, Žanete, Žanna

DSC_0243
 Ziemassvētki Ziemeļpolā - Salavecīša ģimene gatavojas svētku svinībām. Rūķi, ziemeļbrieži, baltie lāči, burvji un raganiņas, zaķi, sniegavīri, fejas – visi šie pasaku varoņi palīdzēja radīt svētkus un sagaidīt skolas galvenā rūķa - direktores balvas mācībās labākajiem skolēniem.

Šogad zelta liecības saņēma Raivis Rautmanis 10. kl. un Artūrs Tilgass 12. kl. Sudraba liecības – Aleksa Galviņa 7. kl., Iraida Roze Tabūna 9.  kl un Amanda Megija Glāzniece 11. kl. Vēl īpašās balvas saņēma Samanta Ozoliņa, Una Guna Lejava un Dāvis Deivids Bukovskis no 11.kl., Liene Kauķe 6.kl., Anete Akmene un Matilde Muktupāvela 4.kl. Lepojamies ar viņiem!
Paldies 11.  klases kolektīvam un audzinātājai, un pamatskolas klasēm par radītajiem svētkiem.
Pirms Ziemassvētku balles savus priekšnesumus sniedza skolas vokāli instrumentālās grupas „Gadalaiki”un „Tikmēr kamēr”.
Paldies Evai Āboliņai par foto.