Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

f9ef32fd-84d4-4c8c-b65a-7e9bb6d02dfb
f9ef32fd-84d4-4c8c-b65a-7e9bb6d02dfb

Tuvojas gada skaistākie svētki un skolā atkal Ziemassvētku tirdziņš, kas sniedz prieku gan tiem, kas gatavojuši dāvanas, gan tiem, kas tās iegādājas, lai ar tām prieku sniegtu citiem. Šogad tirdziņā piedalījās 18 skolēnu mācību uzņēmumi un vairāki individuālie dāvanu darinātāji. Iegādāties varēja darinājumus no koka, rotaslietas, tējas, apsveikuma karitņas, zeķītes, medu, svečturus un daudz ko citu. Ciemos bija ieradies arī Ziemassvētku vecītis, kurš izjautāja tirdziniekus un uzturēja tirgus garu. 

Žūrijas komisijai bija grūts uzdevums - izlemt, kam ir "Labākā dāvana", "Inovatīvs produkts", "Labākā pārdošanas komanda", "Dabai draudzīgs produkts". Šogad pārsteiguma dāvanas un Simpātiju balvas atsaucīgi pasniedza SIA "Pie kļavām" īpašniece Janīna Ozoliņa un "Skrīveru saldumi" pārstāve Madara Strade. Savas Simpātiju balvas pasniedza arī skolas direktore Irēna Ābeltiņa.! Lai prieks, uzņēmība un iedvesma arī nākamgad uz dāvanu darināšanu!

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki