Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Nils, Viktors

DSC_0090
DSC_0090
Jau piecus gadus skolā notiek nu jau par tradīciju kļuvušais karnevāls. Viss aizsākās ar Globālās izglītības projekta tēmu – dažādās pasaules tautas. Sekoja mūzikas stilu, multfilmu varoņu, profesiju un dzīvnieku tēmu maskarādes. 

Šogad priecēja tas, ka priekšnesumi bija dažādi - gan ritmizācija, gan pašu sacerēti teksti, gan dziesmas, reps, gan dejas, gan cirks, gan teatralizēti muzikāls sniegums. Arī tērpi pieskaņoti savam izlozētajam dzīvniekam.

Arī turpinot tradīciju - žūrijā bērnu vecāki. Šinī pasākumā grūto uzdevumu pildīja Evita Dārzniece, Larisa Penteļejeva un Daiga Putene, visu iemūžināja Eva Āboliņa – paldies viņām par atsaucību.

Šogad ar savu priekšnesumu karnevālā uzstājās arī skolotāju grupa un pirmo reizi vecāki, kuru aizraujošais, enerģiskais sniegums saņēma aplausus un ovācijas.
Žūrijai pēc visiem priekšnesumiem bija ļoti grūti izšķirties, kam dot visaugstākos novērtējumus, jo visi bija gatavojušies, piedomājuši pie tērpiem. Tika pasludinātas šādas nominācijas: 6. klase - Ritmiskie čūskulēni, 7. klase – Dzejiskākais priekšnesums, 9. klase - Laiskie kaķi, 10. klase – Nostaļģiskās vārnas, 11. klase – Modernie vilki, skolotāji – Stilīgie pingvīni, vecāki - Bliezējdāmas. 1. vietas diplomu saņēma 5. klase (sivēntiņi), 2. vietas – 12. klase (koalas) un 3. vietas – 8. klase (pērtiķi). 

ozio_gallery_nano

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki