Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Nils, Viktors

20181005_100055
20181005_100055
Mācību gada iesākums Lizuma vidusskolas kolektīvam ir bijis ciemiņiem bagāts. 5.oktobrī skolā iegriezās Rugāju vidusskolas skolotāji. Lūk, kādus vārdus par tikšanos mūsu skolā saņēmām no viņiem: „Lizuma vidusskola mūs sagaidīja karaliski, vēsturiskā elpa bija jūtama uz katra soļa. Iedvesmoja skolas direktores apņēmība, patriotisms un degsme, ar kādu viņa runāja par savu skolu. Sakoptās telpas, izpalīdzīgie skolēni, pārdomātais telpu pielietojums un aizrautīgais gides stāstījums dāvāja iedvesmu jauniem darbiem un idejām. Paldies par silto uzņemšanu!”

Šodien, 11.oktobrī, skolā viesojās Valmieras novada latviešu valodas skolotāji. Mērķis - uzzināt, kā mums veicas kā pilotskolai, iedvesmoties savam tālākajam darbam. Ciemiņi bija pārsteigti par skaisto skolas ēku. Viņus iepriecināja Renātes (9.kl.) un Dāvja (11.kl.) dzejoļu lasījumi. Bija iespēja arī uzzināt par diviem starpdisciplinārajiem projektiem pagājušajā mācību gadā, kā arī par latviešu valodas skolotāju aktivitātēm skolā. Ar pašceptu maizi un siltu tēju ciemiņi tika sagaidīti arī Apsīšu Jēkaba mājās "Kalaņģos". Skolotāju atvērtās sirdis, siltie smaidi par redzēto, dzirdēto arī mums ļāva sajust patiesu gandarījumu, ka mums ir ar ko padalīties.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki