Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jurģis, Juris, Georgs

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

DSCN0696
DSCN0696
5.oktobrī skolā atzīmējām Skolotāju dienu. Pēc īsākas darba dienas 12.klase bija izveidojusi asprātīgu pārbaudes darbu. Kamēr skolotāji pildīja savu kontroldarbu, tikmēr 11.un 12. klases skolēni iejutās skolotāju lomās - varēja stundā satikties gan ar paklausīgiem, gan nerātniem skolēniem, izbaudīt, kā tas ir – būt skolotājam.
Tad skolotāji apmkelēja Rankas pagastā ļoti skaistu vietu – Rankas muižu. Priecājāmies par kaimiņu pagastā esošu sakoptu vietu, par uzņēmīgiem saimniekiem, izbaudījām mieru, guvām pozitīvu enerģiju.


Otra neparasta vieta Rankas pagastā, ko apmeklējām, bija kafijas grauzdētava „Tīrs miers”. Ar interesi klausījāmies saimnieka Kalvja stāstījumā, kā viņi nonākuši pie sava nelielā uzņēmuma Latvijā, izbaudījām dažādās valstīs audzētu, bet tepat garuzdētu kafijas pupiņu kafiju. Prieks, ka jauni uzņēmīgi cilvēki cenšas kaut ko darīt tepat un atgriežas pēc ārzemēs pavadītiem gadiem atpakaļ Latvijā.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki