Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

DSCN0696
5.oktobrī skolā atzīmējām Skolotāju dienu. Pēc īsākas darba dienas 12.klase bija izveidojusi asprātīgu pārbaudes darbu. Kamēr skolotāji pildīja savu kontroldarbu, tikmēr 11.un 12. klases skolēni iejutās skolotāju lomās - varēja stundā satikties gan ar paklausīgiem, gan nerātniem skolēniem, izbaudīt, kā tas ir – būt skolotājam.
Tad skolotāji apmkelēja Rankas pagastā ļoti skaistu vietu – Rankas muižu. Priecājāmies par kaimiņu pagastā esošu sakoptu vietu, par uzņēmīgiem saimniekiem, izbaudījām mieru, guvām pozitīvu enerģiju.

Otra neparasta vieta Rankas pagastā, ko apmeklējām, bija kafijas grauzdētava „Tīrs miers”. Ar interesi klausījāmies saimnieka Kalvja stāstījumā, kā viņi nonākuši pie sava nelielā uzņēmuma Latvijā, izbaudījām dažādās valstīs audzētu, bet tepat garuzdētu kafijas pupiņu kafiju. Prieks, ka jauni uzņēmīgi cilvēki cenšas kaut ko darīt tepat un atgriežas pēc ārzemēs pavadītiem gadiem atpakaļ Latvijā.