Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jurģis, Juris, Georgs

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

DSCN0654
DSCN0654
Rudens skolā ienāk ar vairākām aktivitātēm, īpaši pirmsskolas un sākumskolas bērniem. Septembra trešajā nedēļā skola greznojas ar rudens ziediem, bet pēdējā nedēļā var priecāties par bērnu un vecāku kopdarbu - gatavotajiem darinājumiem no dārzeņiem.

Lielu prieku sagādā Miķeļdienas tirdziņš. Aktīvākie pārdevēji ir mazākie, bet pircēji - vecāko klašu skolēni, skolotāji, arī vecāki. Neformālā veidā tiek apgūti ne tikai pirmie biznesa pamati, bet arī matemātika pielietota ikdienā – rēķinot, cik jāmaksā, cik jāizdod. Gandarīti visi! Paldies vecākiem, jo bez viņu atbalsta šis pasākums nevarētu notikt.

ozio_gallery_nano

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki