Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

DSCN0622
Latvijas rudeni noteikti raksturo arī Dzejas dienu klātbūtne. Skolā to visi kopā svinējām 14. septembrī. Nedēļas uzdevums bija katram 5. - 12. klašu skolēnam izvēlēties sev tuvu dzejoli, kas atbilst tēmai “Es Latvijā”, izteiksmīgi nolasīt šo dzejoli un pamatot tā izvēli. Tas nebija nemaz tik viegls uzdevums, jo prasīja darbu un treniņu. Otrs uzdevums bija uzzīmēt darbu, kurā būtu attēlotas asociācijas, kuras izraisīja dzejoļa saturs. Gan klasē, gan skolā bija jāuzmin, kurš zīmējums domāts kuram dzejolim. Labākie lasītāji un zīmējumi tika izvirzīti uz skolas pasākumu.

Zālē mūs visus iepriecināja, sasmīdināja, lika domāt Jurģa (5.kl.), Ervīna (6.kl.), Martas (7.kl.) Ģirta ( 8.kl.), Renātes ( 9.kl.), Raivja (10.kl.), Dāvja (11.kl.), Signes (12.kl.) izvēlētie un nolasītie dzejoļi. Paldies ikvienam, kurš no sirds paveica Dzejas dienu uzdevumus un direktorei paldies par saldajām balvām.