Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

IMG_6872
IMG_6872
Septembrī jau tradicionāli sākumskolas skolēni dodas pārgājienā pa Lizuma pagastu, lai, ejot pa Jumīša takām, veicot dažādus uzdevumus, nonāktu vienā kopīgā galapunktā.
Šogad Jumītis veda uz Kalaņģu mājām, pa ceļam uzzinot nelielu informāciju par mūsu novadnieku. Katrā kontrolpunktā atklājās viena rindiņa no piemiņas zīmes. Nācās atšifrēt teikumu, „pastrādāt” dārzā, atrast zaķus, radoši sacerēt turpinājumu dzejolim.


Kalaņģu mājās bērnus laipni uzņēma muzeja vadītāja Aiva Kraukle. Tā kā šogad būs rakstnieka Apsīšu Jēkaba 160.dzimšanas diena, skolēni saņēma uzdevumu, lai atbalstītu šo pasākumu.
Lai gan rīts mūs sagaidīja ar pirmo rudenīgo aukstumu, pakāpeniski tas pārvērtās ļoti saulainā, siltā dienā. Bērni varēja uzcept desiņas, paspēlēt spēles un pirms mājās došanās pārbaudīt spēkus virves vilkšanā.
Diena bija izdevusies! Paldies skolotājai Sandrai par „sadarbību” ar Jumīti pārgājiena organizēšanā.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki