Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

DSCN0559
DSCN0559
Ir pabeigta projekta „Valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa – Lizuma muižas pils kāpņu restaurācija” 4.kārta.
Realizējot projektu, sasniegti sekojoši rezultāti:
 veikta valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa – Lizuma muižas pils spirālveida kāpņu, kas ir vērtīgs 19. gadsimta 3. ceturkšņa eklektisma stila paraugs, interjera izpēte un restaurācijas darbi,
 nodrošināta šīs interjera dekoratīvās apdares un ēkas kopumā autentiskuma saglabāšana,


 veicināta Lizuma vidusskolas skolēnu un sabiedrības izpratne par kultūras mantojuma nozīmīgumu un saglabāšanas aktualitāti,


 kvalitatīvi uzlabojot kultūras pieminekļa vizuālo izskatu, pieaugusi sabiedrības interese par šo objektu, kas veicinājusi tūrisma plūsmas pieaugumu uz Lizuma pagastu. Tas, savukārt, labvēlīgi ietekmē uzņēmējvides un ekonomikas attīstību.
Veicot kāpņu telpas arhitektonisko izpēti, restaurācijas vērti elementi telpā netika atrasti, tāpēc remontam jāatrod līdzekļi pašiem. Domāju, ka mēs visi ļoti priecātos, ka 2019.gadā skolas budžetā Gulbenes novada pašvaldība piešķirtu līdzekļus kāpņu telpas remontam.(direktore I.Ābeltiņa)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki