Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Marlēna, Ilvija, Ziedone

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

20180904_124015
20180904_124015
Grūti tā uzreiz no vasaras skolas solā! Tāpēc šodien - 4. septembrī, saliedēšanās diena! Vai protam izdomāt pēc viena vārda, vienoties un nodziedāt dziesmu? Vai tik labi saprotam klasesbiedru, ka bez vārdiem varam uzminēt viņa kustības? Vai esam gana ātri, lai apsteigtu draugu spēlē "Pirtiņa deg", "Roku futbols", "Šerifs un laupītāji" un "Mežcirtēju spēlē"? Vai mēs visa skola kopā varam sasniegt rekordu roku pumpēšanās disciplīnā? Un brīvajos brīžos starp spēlēm atliek laiks sarunām, jokiem un jautrībai. Un skat - lietus arī mūs pažēloja un neuzlija! Paldies vecākiem – Larisai, Evitai, Lāsmai, Dagmārai, Krišum, Indulim par atsaucību šīs dienas organizēšanā.


Kā rudens izglezno Latviju, tā mēs šodien izgreznojām savas skolas parku. Saliedēšanās un draudzības dienu noslēdzām ar radošu darbu. Parka kokus ietērpām krāšņās jostiņās. Nu var koki gaidīt rudens salnas, lai krāsotu lapas.

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki