Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Bernhards, Boriss

Provizoriskie autobusu maršruti 2019./2020.m.g.

bus

LAI LEJUPLĀDĒTU PREZENTĀCIJU, KLIKŠĶINI ŠEIT

 

Ir jautājumi, raksti  lizuma.vidusskola@gulbene.lv

tiksanas ar dainu tabunu 2

3.februārī 5. - 9.klašu skolēni iepazinās ar grāmatas “Pirmā reize” autori Dainu Tabūnu. Šogad viņas grāmata ir arī Vecāku žūrijas piedāvātajā klāstā. Daina Tabūna sāka rakstīt reālistiskus stāstus, jo pašai skolas laikā pietrūka lasīšanai darbu, kuri aprakstītu, kā jūtas jaunas meitenes, kad dzīvē gribas izmēģināt ko nebijušu. Viņu 12 gadu vecumā rakstīt iedvesmoja  grāmatplauktā atrastā Selindžera grāmata,

kurā arī bija īsie stāsti par ikdienišķiem notikumiem. Radās apjausma, ka savā pusaudžu vecumā nevar ietekmēt sev apkārt esošo, bet rakstot viņa var radīt savu pasauli. Rakstniecei ir patīkami lasīt internetā meiteņu atsauces, ka viņas var identificēties ar grāmatas stāstu varoņiem, ka dzīvē arī bijušas  līdzīgas izjūtas. Tikšanās beigās rakstniece uzsvēra, ka rakstīt un lasīt ir labi, jo tad esam tiešā un personiskā kontaktā ar kādu. Varbūt ir vērts izlasīt šīs grāmatas septiņus stāstus, lai padomātu par katru savu pirmo reizi dzīvē, kad izpētām robežas, cik tālu spējam un gribam iet. (I.Kadile)

tiksanas ar dainu tabunu 1

tiksanas ar dainu tabunu 3

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki