Vārda dienu šodien svin: Mirdza, Žanete, Žanna

DSCN0121
Aprīļa pēdējā nedēļa sākumskolas skolēniem bija dažādu interesantu uzdevumu pilna, jo skolā tika organizēta radošā nedēļa „Radi pats!”. Katru dienu bija jāveic kāds uzdevums - jāzīmē zīmējums, jāsacer savs dzejolis, jāraksta glītraksts, jāpagatavo kāds kukainītis. Bet jau divas nedēļas iepriekš visi saņēma aicinājumu piedalīties talantu šovā - demonstrēt kādu savu talantu. Ceturtdien pēc stundām lielajā zālē pulcējās skolēni, vecāki, skolotāji, arī vecāko klašu skolēni, lai izbaudītu talantu šovu „Pārsteidz mani!”.

Katru dalībnieku vērtēja ļoti draudzīga žūrija – deju skolotāja I.Eiduka, klavieru skolotāja L.Kļaviņa un Skolēnu padomes prezidente A.Sirmā. Skolēni dziedāja, dejoja, spēlēja klavieres, demonstrēja pašu uzņemtās filmas, savus lego izstrādājumus, ķīmijas eksperimentus, vingroja, breikoja, stāstīja anekdotes, uzdeva atjautības uzdevumus. Liels prieks par bērnu uzdrošināšanos, radošumu.
Radošās nedēļas noslēgumā tika apbalvoti visu konkursu uzvarētāji. Paralēli radošajai nedēļai, visi 1. – 4. klašu skolēni apmeklēja Lizuma pagasta bibliotēku, kurā darbinieces bija sagatavojušas dažādus uzdevumus. Katra klase saņēma atzinības rakstu un saldu balvu, apbalvoti tika radošākie zīmētāji un atjautības uzdevuma veicēji. Koncertā uzstājās talantu šova uzvarētāji, savus sacerētos dzejoļus lasīja labākie jaunie dzejnieki. Paldies vecākiem un skolotājiem par ieguldīto darbu! Īpašs paldies skolotājai Ivetai Gjačai, kura bija šīs nedēļas organizatore.

Mūsu mazie talanti