Vārda dienu šodien svin: Mirdza, Žanete, Žanna

DSCN9983
Skolā no 12. līdz 17. aprīlim notika Skolēnu padomes prezidenta vēlēšanas, jo patreizējā padomes vadītāja Judīte Valkjuna beigs 12. klasi. Prezidenta kandidātu pieteikumus bija iesnieguši Amanda Laura Sirmā un Dāvis Deivids Bukovskis. Šogad notika īstas priekšvēlēšanu cīņas, abi kandidāti nopietni domāja par savu pašreklāmu. Kā īstās vēlēšanās!

Gan Amandai, gan Dāvim visgrūtākais laikam bija laiks no piektdienas vēlēšanu dienas līdz otrdienai, kad skolas zālē tika paziņoti rezultāti. Vispirms savu uzrunu teica SP prezidente Judīte un saņēma Lizuma vidusskolas Goda prezidenta lentu.
Pēc vēlēšanu rezultātiem, tikai ar 15 balsu vairākumu, par nākamā gada SP prezidentu tika ievēlēta Amanda Laura Sirmā, vietnieks- Dāvis Deivids Bukovskis. Lai viņiem sadarbojoties izveidojas spēcīga komanda, piesaista sev darbīgus un aktīvus skolēnus, ir spēks un daudz jaunu un jauku ideju skolas dzīves uzlabošanai!