Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jurģis, Juris, Georgs

uzd hSveicināti!

   Strauji tuvojas viens no mācību gada satraucošākajiem un svarīgākajiem posmiem - eksāmenu laiks. Lai mudinātu skolēnus gatavošanos eksāmeniem uzsākt laicīgi, esam izveidojuši informatīvu materiālu 9. un 12. klasēm.

 Spied šeit! Lai vari lejuplādēt materiālus! 

cits bazars13.februārī 6 mūsu skolas SMU (skolēnu mācību uzņēmumi) piedalījās reģionālajā gadatirgū "Cits bazārs" Gulbenē (veikala "Beta" telpās). Šis bija tikai otrais gadatirgus mūsu mācību uzņēmumiem, kas uzsāka darbu septembrī, tāpēc tā mums bija liela pieredze, iespēja smelties idejas un mācīties. Jaunie uzņēmēji šim pasākumam rūpīgi gatavojās, radoši domāja par sava produkta reklamēšanu, stenda noformēšanu, vizītkaršu veidošanu.

Ar saviem mācību uzņēmumiem gadatirgū piedalījās Līva Ginde, Guna Gunita Zvaigznekalne, Aigo Āboliņš, Andris Tilgass, Pauls Staršovs, Kristaps Krūmiņš, Nauris Sandris Bumburs, Deivids Bukovskis, Renāte Gureviča, Kitija Klepermane. Šoreiz labāk veicās uzņēmumiem "Laimes koks" (Linda Kalve, Sanija Glazniece, Markuss Jauntirāns) un "Zelta spalva" (Amanda Sirmā, Signe Upeniece).

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki