Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

IMG 20160210 104649196Ēnu diena ir izglītojošs profesionālās orientācijas pasākums, kurā skolēniem ir iespēja apmeklēt dažādas darba vietas un kļūt par darbinieku "ēnām". Ēnu dienu Latvijā organizē Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija. Šogad tai bija  reģistrējušies aptuveni 31ooo skolēnu. Ēnošanas laikā ir iespēja saprast, vai tev patīk tas, ko tu esi domājis nākotnē mācīties vai strādāt.

Mūsu skolas 11. klases skolnieks Ritvars Sebris  jau otro gadu piedalījās Ēnu dienās. Šogad apmeklēja

SIA LATTELECOM mārketinga izpētes un analīzes nodaļu. Ritvars stāsta: "Dienas sākumā vadītāji iepazīstināja ar uzņēmumu un biroju. Pēc tam notika saruna ar ēnu devējiem, bija jāveic uzņēmumā konkrēts pētījums  un tas jāprezentē. Dienas otrajā daļā RTU studenti organizēja visiem dalībniekiem  spēli "Gudrs, vēl gudrāks". Jautājumi bija par dažādiem inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju jautājumiem, Lattelecom. Visi tika sadalīti komandās pa 5. Mūsu komanda ieguva 1.vietu un balvas. Secinājums: bija vērtīgi, interesanti, šī profesija ieinteresēja. Ieteikums: - Izmantojiet šo iespēju!"