Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

NATO97. februārī 9. un 10. klases angļu valodas stundā tikās ar NATO pārstāvjiem no Latvijas, Amerikas un Kanādas. Mēs uzzinājām, kas ir NATO, kad tā radās, ar ko viņi ikdienā nodarbojas, kuras valstis ir NATO un kurā gadā Latvija iestājās šajā organizācijā. Mums pastāstīja interesantus faktus par Eiropas Savienību un 11. septembra uzbrukumu Dvīņu torņiem, mēs uzzinājām, cik cilvēku ir Latvijas armijā. Atbildot pareizi uz viņu jautājumiem, varēja saņemt mazu balviņu. Šī stunda bija ļoti vērtīga un mēs ieguvām jaunas zināšanas par Latvijas aizsardzību un drošību.(E.Martinova 9.kl.)

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki