Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

IMG 20180206 WA0001Šodien ikdienišķas stundas kļuva par īpašām un neierastām. Pie mums ciemojās pāstāves no Swedbankas, lai iepazīstinātu ar noderīgām lietām. Viena no stundām bija matemātika, kurā runājām par statistiku, par akcijām un vērtspapīriem. Paši veidojām grafikus, lai uzzinātu , kuras kompānijas akcijas mums izdevīgāk iegādāties Tallink vai OlainFarm. Beigās viss bija skaidrs - ar Tallink pelnīsim vairāk.
Otrā stunda bija angļu valoda, kurā runājām par " work in future " jeb darbs nākotnē. Nodarbības vadītāja iepazīstināja mūs ar interesantu mājaslapu, kurā sev tīkamām profesijām varam ieraudzīt, kāda ir iespējamība, ka nākotnē šo profesiju darīs tehnika. Ieteica mācīties skolā un izmantot visu, ko tā sniedz, jo zināšanas un dzīves pieredzi tehnika neaizvietos. (A.Sirmā 11.kl.)

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki