Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

foto000130. janvārī Gulbenes novada ģimnāzijā norisinājās konkurss "Erudīts", kurā piedalījās 12 komandas. Mūsu skolu pārstāvēja Artūrs Tilgass, Mārtiņš Bērziņš, Nikola Šuļja, Pauls Staršovs un Amanda Glāzniece. Konkurss sākās ar komandu prezentācijām. Uzdevumi bija dažādi. Bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Latvijas vēsturi, dabu, kino, filmām, apģērbiem, darbarīkiem.

Bija arī kapteiņu konkurss, kurā bija jāatbild uz jautājumiem par Latvijas Brīvlaiku, jāatpazīst personības un jānosauc pilsētu ģerboņi. Lai arī neieguvām kādu no pirmajām trīs vietām, mēs tāpat esam gandarīti par to, ka piedalījāmies un pārstāvējām skolu. (N.Šuļja 12.kl.)

foto0001
 • foto0001
 • 45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

  energoefektivitate trea sec gif

  Stundu saraksts

  stundu saraksts

  Ēdienkarte

  gezond eten

  Skolas autobuss

  skolas autobuss

  Pasākumu plāns

  kal 1

  Labākie mācībās

  labaki