Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Jūlija, Džuljeta

2017 skala lasisanaLatvijā šogad notiek jauns Skaļās lasīšanas konkurss, kurā 5., 6.kl.bērniem ir iespējams iepriecināt citus ar izteiksmīgu teksta lasījumu. Skolā 2.februārī 6 skolēni lasīja izvēlētos tekstus klases biedriem un žūrijai. Klausītājiem vislabāk patika Elzas Dūtes (6.kl.) teatrālais Pepijas piedzīvojumi skolā lasījums. Bet žūrija uz novadu izvirzīja Rasu Roziņu (6.kl.) un Ervīnu Trūli (5.kl.).

Rasa lasīju fragmentu no “Emīla nedarbiem”, visiem klausītājiem atgādinot par Līnas nedienām ar sāpošo zobu, bet Ervīns lasīja fragmentu no grāmatas “Aiz stacijas ir jūra”, no kura uzzināklus izsauca arī Lienes Kauķes (5.kl.) lasītais fragments, kā Pepija mēģināja lidot. Alise Kostigova (5.kl.) varēja ieinteresēt meiteņu publikas daļu, lasot fragmentu no grāmatas “Anna no zaļajiem jumtiem”. Visi ieguvām vērtīgu pieredzi, ka uzstāšanās jaunā situācijā prasa daudz drosmes. (I.Kadile)

ozio_gallery_nano

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki