Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Daiga, Dinija

IMG 09291.decembrī Gulbenes kultūras centrā norisinājās Gulbenes novada pašvaldības organizētā konkursa „Gada skolotājs” noslēguma pasākums „Jādzīvo, lai būtu prieks!”, kurā tika sumināti laureāti sešās nominācijās. Starp apbalvotajiem skolotājiem ir arī Lizuma vidusskolas skolotāja, logopēds Sandra Klimone - „Par ieguldījumu darbā ar bērniem ar speciālām vajadzībām”.

Skolotāja savu darbu veic ar lielu atbildības sajūtu, izmanotojot apgūtas jaunas, netradicionālas atziņas un prasmes - graudu un smilšu terapijas, masāžas. Ir prasīga gan pret sevi, gan saviem audzēkņiem. Sadarbībā ar vecākiem Sandra Klimone guvusi atzīstamus sasniegumus darbā ar skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības. Logopēda darbs tiek veikts profesionāli, izjūtot katra bērna spējas un vajadzības. Veicot precīzu diagnosticēšanu, logopēdiskās korekcijas darbu skolotāja veic efektīgi, dodot bērniem iespēju ar labiem rezultātiem īstenot mācību procesu. Skolotāja Sandra savā darbā ir radoša. Organizējot gadskārtu svētkus, viņa tos veido interesantus, izzinošus un krāsainus. Bērniem īpaši patīk pārgājiens „Pa Jumīša takām”,kura laikā viņi apgūst saskarsmes prasmes, iepazīst apkārtējo dabu un veic dažādus interesantus uzdevumus.
Sveicam skolotāju Sandru un vēlam veiksmi turpmākajā darbā!

IMG_0929
IMG_0932
IMG_0934
IMG_0941
IMG_0945
IMG_0950
 • IMG_0929
 • IMG_0932
 • IMG_0934
 • IMG_0941
 • IMG_0945
 • IMG_0950
 • 45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

  energoefektivitate trea sec gif

  Stundu saraksts

  stundu saraksts

  Ēdienkarte

  gezond eten

  Skolas autobuss

  skolas autobuss

  Pasākumu plāns

  kal 1

  Labākie mācībās

  labaki