Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin:

DSCN8417Aizvadīta Latvijas dzimšanas dienas nedēļa skolā. Arī šogad Skolēnu padomes līderes turpināja pagājušajā gadā iesākto - katram skolēnam un skolotājam piesprauda sarkanbaltsarkano lentīti. Divu nedēļu laikā katrai klasei un skolotāju kolektīvam bija uzdevums – izkrāsot latvju rakstu joslu. Ceturtdienas pēcpusdienā visi darbiņi tika savākti vienkopus, un lielajā zālē uz sienas tapa latviski rakstaini brunči, kā rotājums svētkiem.


17. novembrī uz konkursu „Es Latvijā, Latvija manī” pulcējās 6. - 12. klašu skolēni. Viņiem bija jāparāda savas zināšanas par pagastu, novadu, valsti. Svinīgajā svētku koncertā diplomus saņēma visi dalībnieki. Īpašas balvas ieguva atsevišķi zinošākie skolēni visās klašu grupās. Tie bija Kristians Elmārs Vanags, Evelīna Ševcova, Jurģis Muižnieks, Ronalds Šeiders, Ģirts Roziņš, Laura Kleopatra Vanaga, Pauls Georgs Staršovs, Bērziņš Mārtiņš, Madara Pūcīte, Markuss Daniels Jauntirāns.
Latvijas 99. dzimšanas dienas svinīgajam koncertam cauri vijās doma - nekad neaizmirsti, lai kur tu arī dotos, nekur debesis nebūs zilākas un zāle zaļāka kā savā tēvu zemē. Ar priekšnesumiem uzstājās 1.- 3. klašu un 4.- 9.klašu kori, grupa „Pa stīgai”, kurai jaunajā sastāvā šī bija pirmā uzstāšanās. Prozu lasīja Austra, Amanda, Edgars, Markuss un skolotāja Anita Kostigova.
Skolas vadība izteica pateicību skolēniem, skolotājiem un vecākiem par paveikto darbu rudens periodā.
Lai jauki svētki!

{Flickr album=72157689297659444

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

energoefektivitate trea sec gif

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki