Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Rigonda, Adrians, Ārija

Screenshot 2017 05 11 13 11 10No novada bibliotēkas saņēmām piedāvājumu 9.- 12.klašu skolēniem - novadīt savas vai citas skolas jaunāko klašu skolēniem (līdz 5.klasei ieskaitot) vismaz vienai vai vairākām grupiņām spēli “Uz Briseli pēc šokolādes” . Kopā ar spēles spēlētājiem uzrakstīt nelielu apsveikumu - vēlējumu Eiropas Savienībai 60. dzimšanas dienā, kā arī nofotografēt spēles vai apsveikuma rakstīšanas procesu.


10. klases meitenes Amanda Sirmā un Signe Upeniece izpildīja visus uzdevumus un tika uzaicinātas piedalīties ekskursijā uz Rīgu. Lūk, ko stāsta Amanda:   „ Pirmo gadu piedalījāmies Eiropas dienas pasākumā. Ieguvām zināšanas par Latvijas vērtībām tiekoties ar ministriem , kā arī mums bija iespēja izveidot jeb uzzīmēt savu Latvijas simbolu. Pēc tam devāmies uz Kalnciema kvartālu, kur arī tika sniegta informācija par to, kas un kā tur notiek, tikām izvestas eksursijā pa visām koka ēkām. Pēc tam nācās arī patstāvīgi orentiēties pēc fotogrāfijām, kurās bija dažādi ēku ornamenti, fragmenti. Protams, tas vēl nebija viss Tālāk devāmies uz Neatliekamās medicīnas dienestu, kur izskaidrotaja dienesta ikdienu, uzzinājām mazliet par vēsturi, kā arī apskatījām neatliekamās medicīnas transportu. Iemācīja, kā pareizi veikt mākslīgo elpināšanu. Noslēdzām dienu ar Laimas šokolādes muzeju, kur tika dota iespēja nogaršot šokolādes dzērienu. Tika interesanti pastāstīts par vēsturi, par to kādas ir kafijas pupiņas un kā tās apstrādā. Izgatavojām pašas savu šokolādes dizainu un ieguvām vērtīgas zināšanas! Paldies par iespēju piedalīties šādā ekskursijā, guvām vērtīgu pieredzi .”