Sports Lizuma vidusskolā

Veselā miesā- vesels gars!

a1

Mūsu sasniegumi

Mūsu sasniegumi sporta olimpiādēs, sacensībā un tūrismā

 

a2

Sporta sekcijas

Uzzini visu par sporta nodarbībām Lizumā

 

a3

Sadarbības partneri 

Lizuma skolas sporta atbalstītāji un sponsori

 

 

aplji

Basketbols meitenēm 3:3 A grupa

3.vieta apvienotā  Lizuma- Lejasciema vidusskolu apvienotā komanda 

 

2017./2018.mācību gads

Olimpiskā diena

A grupa – III vieta
B grupa – II vieta, Lorenss Markus Seņko – 2.vieta, 2000m
C grupa – piedalījās, Daniela Baltiņa 1.vieta, 1000m
D grupa – III vieta, Marta Kostigova – 2.vieta, 500m

 Skolu futbola sacensības:

A grupa – II vieta
B grupa – piedalījās
C grupa - piedalījās

Skolu volejbola sacensības:

A grupa – piedalījās
B grupa –zēniem I vieta, komandā Artis Kristers Kalve, Jānis Mežulis, Agnis Ozoliņš, Ingus Paulovs, Raivis Rautmanis, Lorenss Markus Seņko, Kristers Endijs Heiselis
C grupa – zēniem I vieta Artūrs Karlijčuks un Rainers Valters Pops, Lejasciema apvienotā komanda

Basketbols 3:3

A grupa – zēniem komandā
meitenēm 1.vieta,komandā Guna Gunita Zvaigznekalne un Signe Upeniece Lejasciema apvienotā komanda
B grupa – zēniem III vieta, komandā Raivis Rautmanis, Gatis Kļaviņš, Lorenss Markuss Seņķo, Ingus Paulovs, Jānis Mežulis
meitenēm II vieta, komandā Ieva Pūcīte, Madara Pūcīte, Aiva Rinase, Elza Martinova, Sanija Glāzniece

Tautas bumba:

D grupa – III vieta, komandā Kristians Kalniņš, Ērika Šuļja, Marta Kostigova, Evelīna Ševcova, Normuds Ērglis, Ritvars Lācis, Kristaps Ivo Kalve

Vieglatlētikas sacensības:

A grupa – zēniem piedalījās
meitenēm III vieta
B grupa – zēniem III vieta
Amanda Glāzniece – 2.vieta lodes grūšanā
Evarts Kovaļkovs – 3.vieta 100m, tāllēkšanā
Andris Tilgass – 1.vieta trīssoļlēkšanā
Judīte Valkjuna – 1.vieta soļošanā
Guna Gunita Zvaigznekalne – 2.vieta trīssoļlēkšanā
Lorenss Markuss Seņko - 2.vieta 400m, tāllēkšanā
Agnis Ozoliņš - 2.vieta 100m
Signe Upeniece – 2.vieta šķēpa mešanā
Kristaps Artis Kalve – 2.vieta 1500m

Vieglatlētikas četrcīņas:

C grupa – piedalījās, Niks Ozoliņš – 4.vieta
D grupa - II vieta, Kristars Ivo Kalve – 2.vieta, Andris Livčāns – 3.vieta, Eva Egle – 6.vieta

Orientēšanās:

A grupa – III vieta
B grupa – II vieta- Madara Pūcīte- 1.vieta, Elza Martinova – 2.vieta, Aiva Rinase – 3.vieta
C grupa – Rasa Roziņa - 2.vieta

 

2016./2017.mācību gads

Olimpiskās dienas kross:

1.vieta Ritvars Sebris (12.kl) A grupa
3.vieta Aiva Rinase (8.kl.) B grupa
3.vieta Matīss Aigars (9.kl.) B grupa


Skolu futbola sacensības:
3.vieta A grupas komanda – Jānis Upenieks, Edijs Rukmanis, Ritvars Sebris, Renāts Egle, Edgars Paiders, Andris Tilgass, Aigo Atis Āboliņš un Matīss Aigars


Skrējiens Gulbenes apļi:
1.vieta Ritvars Sebris (12.kl.) V19 grupa
3.vieta Renāts Egle (12.kl.) V19 grupa
3.vieta Matīss Aigars (9.kl.) V16 grupa

Skolu volejbola sacensības:

3.vieta A grupa zēni - Jānis Upenieks, Edijs Rukmanis, Ritvars Sebris, Renāts Egle, Edgars Paiders, Andris Tilgass, Aigo Atis Āboliņš un Matīss Aigars;

3.vieta A grupa meitenes (apvienotā komanda ar Lejasciemu) -  Vanda Bariņa, Justīne Skudra, Guna Zvaigznekalne

Volejbols B grupai:

1.vieta A grupa zēni -  Nauris Bumburs, Dairis Barnalickis, Salvis Pētersons, Raivis  Ilva un komandas kapteinis Matīss Aigars

Vieglatlētikas sacensības A, B, C grupām:

C” grupā:
Elza Martinova - 1.v. tāllēkšanā, 2.v. 60 m
Kristiāna Remicāne – 3.v. šķēpa mešanā

„B” grupā:
Matīss Aigars – 1.v. 1500 m
Kristers Kalve – 2.v 1500 m

Aiva Rinase - 1.v.1500 m
Ieva Pūcīte – 2.v 1500 m
Madara Pūcīte - 3.v. 1500 m
Dairis Barnalickis – 3.v. 400 m
Amanda Priede – 3.v. 400 m

„A” grupā:
Ritvars Sebris – 1.v. 3000m, 2.v 400 m
Amanda Sirmā – 1.v. 1500 m
Guna Gunita Zvaigznekalne – 1.v. trīssoļlēkšanā, 3.v 100 m
Alise Petrika – 1.v. 100 m, 2.v trīssoļlēkšanā
Jānis Upenieks - 2.v. trīs soļlēkšanā
Signe Upeniece - 2.v. šķēpa mešanā
Loreta Celmiņa - 2.v. 400 m
Edijs Rukmanis - 3.v. 1500 m

„A” grupas zēniem 2.v. stafetē - Ritvars Sebris, Jānis Upenieks, Edijs Rukmanis. Renāts Egle
„B” grupas zēniem 2.v stafetē – Dairis Barnalickis, Matīss Aigars, Raivis Ilva, Nauris Bubmurs