Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

rsz 1rsz 111115776 1603533439912747 9096252854187006828 oJau trešo gadu skolā maija beigās notiek svinīga pieņemšana pie direktores, lai sagādātu īpašu pateicības mirkli skolēniem, kuri visos mācību priekšmetos uzrādījuši sniegumu, sākot no 6 ballēm līdz 10 ballēm.

Pasākums tiek īstenots, lai pateiktos ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem un skolotājiem.

Ir prieks, ka tika uzaicināti tik daudzi no skolas- 47 skolēniem ir ar augsti

un labi mācību sasniegumi.

Tika godināta katra skolēna ģimene, veltījot nelielas dāvanas, foto rāmīti, kurā varēs ielikt fotogrāfiju no šī vakara. Īpašas balvas saņēma Martinovu, Tilgasu, Sebru, Beitiku ģimenes, jo viņi bērniem bija 6 un vairāk priekšmetos 9 un 10 balles. Skola ļoti lepojas ar Elzas Martinovas mācību rezultātiem, viņai visos mācību priekšmetos ir 9 un 10 balles.

Tika pasniegtas labākā skolēna stipendijas par labu mācību darbu un aktīvu sabiedrisko darbu. Pamatskolā tās saņēma Ieva un Madara Pūcītes, Austra Dūte, vidusskolā – Ritvars Sebris un Guntis Šivars.

Šogad tika izveidota skolā vēl viena jauna balva- par lielāko izaugsmi mācībās. Pamatskolā savus mācību rezultātus visvairāk bija uzlabojuši Iraīda Roze Tabūne un Raivis Ilva, bet vidusskolā Samanta Sīmane un Edvīns Vecvērdiņš.

Visus pasākuma dalībniekus iepriecināja gan skolotājs Sandris,
deklamējot dzeju un epifānijas, gan mūziķe-dziedātāja Elizabete Balčus, izpildot savas dziesmas un spēlējot flautu.
Liels paldies pasākuma sponsoriem - Apsīšu un Ozoliņu ģimenei, kā arī SIA "Brīvzemnieki" par finansiālu atbalstu pasākuma organizēšanā!

 

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki