Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Svens, Leonora

Tavs spēks ir tavos sapņos
Un tavās cerībās.
Tas ir, ko nevar nopirkt
Vai laimēt derībās.
Tas ir, kas tevi sargās
Un pacels debesīs,
Tavs spēks ir tavos sapņos,
Kas tevi piepildīs.
Ar šiem Guntara Rača vārdiem sākām 2019./2020.mācību gadu. Šogad 9.klases izlaidums- citādāks, klusāks, tikai pašu tuvāko cilvēku apmeklēts.

Lasīt tālāk ...

Sveicināti, absolventi!

Tūlīt noslēgsies mācību gads un viens izglītības posms jūsu dzīvē!
Jums priekšā jauni ceļi un jauni izaicinājumi.

Lieliski, ja esat izdarījuši savu izvēli, pie sava lēmuma arī turieties! Tas ir pats vērtīgākais kompass jūsu turpmākajos ceļos!
Ja šaubāties un karjeras lēmuma pieņemšana saistās ar spriedzi, iedvesmai varu ieteikt izlasīt šo rakstu: https://www.la.lv/klat-nakotnes-izvelu-laiks?fbclid=IwAR3BQRGQ9HTI_cngoO_srHfMUFdBAOCajtaoRQK_-gVRGlPNFeRUPIPzkbw

Lasīt tālāk ...

Skolai ir sirsnīga sadarbība ar Jaungulbenes sociālo namu. Dzīvojam laikā, kad gribam vairāk sev, tāpēc ir jauka ikviena iespēja,kad varam dot. Vēl pirms krīzes sazinājāmies ar sociālā nama darbiniekiem, un viņi atbalstīja mūsu piedāvājumu izaudzēt vasaras puķu stādiņus. Šodien tie tika nodoti saimniekam, lai tos varētu iestādīti un tie priecētu senioru acis un dvēseles visu vasaru un rudeni. Pagājušās nedēļas beigās stādiņi tika nodoti saimniekiem, lai tiktu iestādīti un priecētu nama iemītnieku acis un dvēseles visu vasaru un rudeni. Paldies sestās klases audzinātājai Ingai Kadilei, skolēniem un vecākiem, kas palīdzēja sagādāt kūdru, sēklas un izaudzēja stādiņus.

Gatavošanās posms 2019./2020. mācību gada eksāmeniem var būt īpaši satraucošs, jo vēl ir daudz neatbildētu jautājumu un neskaidrību par pārbaudījumu norisi un formu. Lai atbalstītu skolēnus šajā sarežģītajā laikā, esam sagatavojuši ieteikumus, kā izmantot Uzdevumi.lv un tā sniegtās iespējas, gatavojoties eksāmeniem.

Sagatavojies mācību procesam
Pirms uzsāc mācīšanos, ir svarīgi iekārtot ērtu un klusu mācību vidi, kur varēsi mierīgi un netraucēti koncentrēties zināšanu nostiprināšanai. Tāpat gatavošanās procesā pastiprināta uzmanība ir jāpievērš sava miega kvalitātei - ej gulēt laicīgi, pirms miega izvairies no lūkošanās mobilā telefona ekrānā un mēģini izgulēties vismaz 8 stundas, lai Tavs prāts būtu atpūties un gatavs darbam.

Lasīt tālāk ...

Valsts kancelejas informācija par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni), kas joprojām norisināsies klātienē, skolās.

Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā šajā iestādē ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

7.martā Domina Shopping norisinājās Junior Achievement Latvia un Latvijas Investīciju un attīstības Aģentūras-LIAA organizētais skolēnu mācību uzņēmumu(SMU) Latvijas mēroga pasākums #Cits Bazārs pavasarī, pulcējot 270 labākos skolēnu mācību uzņēmumu un 900 jauno uzņēmēju no visas Latvijas.
Lizuma vidusskolu pārstāvēja divi SMU:
 Flamingo-Līga Lana Kalneja 7.klase,Endija Beļinska un Aleksa Galviņa 8.klase piedāvājot krāsotās maiciņas ar individuālu izšuvumu.
 Golden Wood pārstāvēja Ervīns Mārcis Trūle,Ričards Oņiskivs un Mārcis Klieders no 7.klases ar produktiem,kam izmantoti otrreizējā pārstrādē-ķēdes un riteņgumijas aksesuāri, piekariņi, kā arī koka dāvanu kastītes.

Lasīt tālāk ...

27.februārī Vidzemes reģiona skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē Gulbenes novadu pārstāvēja mūsu skolas 12.klases skolnieks Dāvis Deivids Bukovskis. Viņš pētījuma "Dzīves līmeņa salīdzinājums - Latvijā un Lielbritānijā" rezultātus prezentēja sociālo zinātņu jomas ekonomikas un uzņēmējdarbības sekcijā. Par savu veikumu Dāvis saņēma pateicības rakstu. Paldies skoltājai Inesei Dārziņai par atbalstu un padomiem!

45x45 dr45x45 tw45x45 fb45x45 blog

Laika apstākļi

Stundu saraksts

stundu saraksts

Ēdienkarte

gezond eten

Skolas autobuss

skolas autobuss

Pasākumu plāns

kal 1

Labākie mācībās

labaki