Vārda dienu šodien svin: Jēkabs, Žaklīna

Skolēnu Padomes līderi

2016./2017. mācību gadā

Skolēnu padomes prezidents: Ritvars Sebris (12.kl.) - Goda Prezidents / Judīte Valkjuna (11.kl.)

Prezidenta vietnieks: Jānis Upenieks - SP prezidenta "labā roka" (12.kl.) / Amanda Sirmā  (10.kl.)

Kultūras jautājumu speciālisti: Annika Ozoliņa (6.kl.), Niks Ozoliņš (6.kl.), Una Ilva (11.kl.), Judīte Valkjuna (11.kl.)

Sporta jautājumu speciālisti:  Linda Kalve (7.kl.), Aiva Rinase (8.kl.), Sabīne Kivkucāne (9.kl.), Jānis Upenieks (12.kl.)

Radošo jautājumu speciālisti: Amanda Sirmā (10.kl.), Judīte Valkjuna (11.kl.), Viktorija Drancāne (8.kl.)

Skolēnu padome tiekas otrdienās un piektdienās plkst. 12:50 Skolēnu Padomes kabinetā.

Skolēnu Padomes līderus koordinē

Lizuma vidusskolas direktores

vietniece audzināšanas darbā

Inga Sebre

Skolēnu padomes tiesības un pienākumi

Skolēnu padomes tiesības:

* Organizēt skolēnu padomes darbību atbilstoši izglītības iestādes nolikumam.
* Iesniegt priekšlikumus skolas administrācijai, domei, pedagogu padomei mācību darba, sabiedriskās dzīves un saimnieciskā darba jautājumos.
* Piedalīties izglītības iestādes darba plānošanā.
* Izvēlēt pārstāvjus Skolas domei.
* Iesniegt priekšlikumus skolas normatīvo dokumentu grozījumiem.
* Drīkst izzināt un apkopot skolēnu sabiedrisko domu, un darīt to zināmu pedagoģiskajam kolektīvam.

Skolēnu padomes pienākumi:

* Regulāri informēt skolēnus par padomes darbu, pieņemtajiem lēmumiem un to izpildi.
* Regulāri informēt administrāciju par padomes pieņemtajiem lēmumiem.
* Par pasākumu, kuru iniciators ir skolēnu padome, saturu un norisi atbild padomes pārstāvji.
* Skolēnu padome kopā ar dežūrskolotāju atbild par iekšējā kārtības noteikumu ievērošanu mācību procesā un ārpusklases pasākumos.