Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Guste, Auguste

sandrisPirms 6 gadiem Lizuma vidusskolā darbu uzsāka vēstures skolotājs Sandris Rakauskis. Viņa ienākšana kolektīvā un skolas dzīvē atstājusi nozīmīgu vietu. Sandris daudziem jauniešiem bja labs paraugs, kolēģiem - atsaucīgs, draudzīgs, izpalīdzīgs, radošs jauns cilvēks.  Sandris Facebook raksta: "Šodien bija īpaša diena- mazais atvadu pasākums kopā ar Lizuma vidusskolas kolektīvu. Kopīgi atskatījāmies uz maniem sešiem gadiem Lizuma pagastā.

Lasīt tālāk ...

DSCN2870 CopyPabeigta parketa grīdas ieklāšana skolas Zilajā zālē. Lizuma vidusskola pateicas SWF "Avoti", personīgi Aīdai un Uldim Misiņiem par šīs vasaras dāvinājumiem skolai. Uzņēmēji sponsorēja gan parketu pils zālei, gan strūklakas remontu parkā. Ar šo objektu sponsorēšanu uzņēmēji pateicas skolai par iespēju organizēt stadionā un skolas parkā pirmās SIA “Avoti SWF” sporta spēles. Skolas direktore un uzņēmēji augstu novērtē labo sadarbību.

Lasīt tālāk ...

12izl1.jūlijā notika Lizuma vidusskolas 12.klases izlaidums. Apliecību par vidējo izglītību saņēma deviņi Lizuma vidusskolas jaunieši.
Audzinātājas Ineses Dārziņas vēlējums:
„Biz, biz, mārīte,
Kur tava mājiņa?
Kurp tu mani vedīsi?
Vai kalnā, vai lejā?
Tādu skaitāmpantu man bērnībā iemācīja krustmāte. Turējām uz atvērtās plaukstas kukainīti un saucām šos vienkāršos vārdus, kamēr mazulīte saplivināja spārnus un aizlaidās. Kurp? Kas to lai zina!

Lasīt tālāk ...

izlaid

10. jūnijā notika Lizuma vidusskolas 9.klases izlaidums, audzinātāja Inese Dambe, sākumskolas audzinātāja Sarmīte Strade.Apliecību par pamatskolas izglītību saņēma vienpadsmit Lizuma vidusskolas jaunieši.
Izlaiduma tēma bija "Es - kā varavīksnes krāsa". 

Audzinātājas Ineses Dambes vēlējums: „Skola ir krāsaina varavīksne, un jaunieši - tās košākās krāsas. Skolā ir piedzīvoti daudzi krāsaini mirkļi. Katrs no jums skolas dzīves krāsas redz savādāk. Citam skola ir bijusi tā vieta, kur rakstīti daudzi kontroldarbi, citam - saņemtas atzīmes, reizēm labas un citreiz ne tik labas, izdarītas blēņas. Katra krāsa ir skaista tikai tad, ja kāds par to rūpējas.

Lasīt tālāk ...

kor5 Copy1.06 mūsu skolas 5.- 8. klašu kora meitenes piedalījās Madonas novada Dziesmu dienā. Braucām kopā ar Druvienas kora meitenēm. "Madonai - 90", pasākuma ietvaros arī 150. gadadiena kopš Madonas apkaimē Lazdonā un Praulienā notikuši I bērnu Dziedāšanas svētki. Gan 1866.gadā, gan 2016.gadā svētki tika atklāti Lazdonas baznīcā. Pēc svētbrīža Lazdonas mācītājmuižas parkā bērni esot gājuši rotaļās. 2016.gadā te uzstādīts grandiozs I.Mailīša vides objekts - stabules „Latvija skan”, kurās varēja arī iepūst. Arī 1.jūnijā Dziesmu dienas organizētāji piedāvāja dažādas sacensības, aktivitātes.

Lasīt tālāk ...

 MG 8185 CopyGada garumā 33 nedēļas 5. - 7.klašu skolēni katru piektdienu rakstīja pasaku vai stāstu par kādu no alfabēta burtiem. Gala rezultāts ir skaists, redzams, lasāms un pataustāms – savu sarakstīto darbu grāmatiņa. Mācību gada pēdējā dienā katra klase uzaicināja savus vecākus un audzinātājas, lai katrs bērns, kurš ļoti nesakautrējās, nolasītu arī pārējiem kādu no saviem labākajiem darbiem. Darbi bija ļoti daudzveidīgi, radoši, sirsnīgi, jautri un interesanti. Veiksmīgākie rakstītāji tika arī pie dažādiem tituliem un balviņām. Kā sirsnīgākie tika atzīti Marka, Austras (7.kl.), Iraidas (6.kl.), Annikas (5.kl.) darbi.

Lasīt tālāk ...

DSCN2266 CopyŠodien mācību gada pēdējā dienā skolas zālē notika kopīgā skolas līnija. Direktore Irēna Ābeltiņa vēlreiz uzteica mūsu skolas 65 skolēnus, kur sekmes ir tikai labā un optimālā līmenī. Nelielas balvas un diplomus saņēma 63 skolēni, kur liecībās bija vērtējumi "9" un "10". Jau kuro gadu skolēniem, kuriem liecībā ir 5 un vairāk vērtējumi "9" un "10", tiek pasniegtas īpašās balvas. Šogad tādi mūsu skolā 9 skolēni: Annika Ozoliņa 5.klase, Iraida Roze Tabūna 6.klase, Madara Pūcīte, Elza Martinova 7.klase, Artūrs Tilgass, Ingars Martinovs 9.klase, Reinis Beitiks, Edijs Rukmanis, Ritvars Sebris 11.klase. Jāpiebilst, ka Elzas Martinovas liecībā vērtējumi ir tikai "9" un "10".

Lasīt tālāk ...

DSC 0003Jau ceturto gadu mācību gada izskaņā Lizuma vidusskolā tika organizēta svinīga pieņemšana pie skolas direktores Irēnas Ābeltiņas, uz kuru tika aicināti skolotāji, vecāki un skolēni, kuru sasniegumi šajā mācību gadā ir optimālā un augstā līmenī.

Pasākuma laikā skolas direktore atzina, ka panākumu atslēga mācību darbā esot ne tikai skolēna mērķtiecība un neatlaidība, bet arī kopēja sadarbība starp skolēnu, vecākiem, klases audzinātāju un mācību priekšmetu skolotājiem.

Lasīt tālāk ...

organizSeriāls „Ugunsgrēks” nu jau kā nedēļu beidzies, tāpēc tā varoņi varēja mierīgi ierasties pie mums – skolas pagalma svētkos. Kas tik te nebija ieradušies! Fēlikss kopā ar 1.klasi, kas ļoti veiksmīgi atdarināja viņa tipisko kustību, 2.klases atveidotā Magda, 4to meitenes izspēlēja mēmo šovu, kurā atpazinām Zentas un Magdas konfliktu ar krellēm, 5.klase viesojās pie Gunāra kafejnīcā, ieradās 6.klases meiteņu draugs Viktors un pats Vadims ar sievu Silviju un draudzenēm no kazino.
Nākošais uzdevums bija apciemot seriāla varoņu pieturas punktus un veikt tur dažādus jautrus uzdevumus. Cik tas bija interesanti!

Lasīt tālāk ...

stameriena126.maijā mūsu skolas 1. – 4. klašu koristi un mākslinieki piedalījās mūzikas um mākslas svētkos „Raibas pasakas un dziesmas” Stāmerienā. Rīts sākās ar koristu kopmēģinājumu. Šajā pat laikā mākslinieki jau darbojās dažādās radošajās darbnīcās – pērlīšu rokassprādžu vēršanā, briļļu masku gatavošanā, rakstu iededzināšanā uz koka, muzicēšanā ar dažādiem sitamajiem un pūšamajiem instrumentiem. Katrs varēja uz koka iesma izcept sev maizīti. Lielu interesi bērni izrādīja par izjādi ar zirgiem. Arī koristi pusdienlaikā varēja izmēģināt roku visās darbnīcās.

Lasīt tālāk ...