Tālr./fakss: +371 64473732; lizuma.vidusskola@gulbene.lv

LIZUMA VIDUSSKOLA

Lizuma vidusskola - skola dzīvei!

Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

DSCN4168Šonedēļ skolas gaiteņos var apskatīt interesantu izstādi – darinājumus no dārzeņiem. Daudzi darbi ir bērnu un vecāku kopdarbs. Tas ir ļoti jauki, ka kopā darbojoties var radīt interesantas lietas. Var vien pabrīnīties par radošo izdomu un fantāziju, pārvēršot dārzeņus dažādos veidojumos.
Ceturtdien, 29. septembrī, pulksten 14.00 skolas zālē notiks Miķeļdienas tirdziņš. Laipni visi aicināti!

Lasīt tālāk ...

DSCN3795No 19. – 22. septembrim skolā bija redzami dīvaini ģērbti 10. klases skolēni. Fukšu nedēļas ietvaros viņi pildīja dažādus uzdevumus, kurus bija izdomājis 12. klases kolektīvs.

Lūk, ko desmito vārdā stāsta Amanda Sirmā: „Pirmdien mēs bijām antīkie grieķi. Nebija viegli iejusties tēlā, bet mēs to paveicām. Meitenes tika nēsātas uz rokām kā īstas grieķu dievietes. Otrdien pārtapām par nigēriešiem. Pirmo reizi dzīvē apguvām nigēru auglības rituālu deju un iepazinām viņu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

20160923 13255723.septembrī Lejasciemā notika Olimpiskās dienas sacensības krosā. Mūsu skolu pārstāvēja 22 labākie skrējēji. Lieliski nostartēja Ritvars Sebris (12.kl.), iegūstot 1.vietu, Aiva Rinase (8.kl.) un Matīss Aigars (9.kl.), kuri izcīnīja 3.vietu.
Paldies visiem lielajiem un mazajiem skrējējiem, kuri godam aizstāvēja skolas godu!
(i.Gjača)

Lasīt tālāk ...

DSCN3709Šonedēļ skola rotājas rudens ziedos. Katrā stāvā sākumskolas un pirmsskolas bērni ar skolotājām iekārtojuši ziedu kompozīciju izstādes. Zilajā zālē vecāko klašu skolēnu kompzīcijām klāt piemeklētas dzejas rindas.

Lasīt tālāk ...

 

DSCN3734Dzejas dienu ietvaros 15.septembrī sākumskolas skolēni tikās ar bērnu grāmatu  rakstnieci Eviju Gulbi. Lielāko popularitāti ieguvušas grāmatas „Riko un Koko”,  kas stāsta par mazu žurkulēnu, viņu ģimeņu un draugu piedzīvojumiem. Klausītājiem bija interesanti uzzināt šo grāmatu tapšanas ideju un vēsturi. Evijai Gulbei ir padomā uzrakstīt garu dzejoli par bērnu vēlmēm. Arī mūsu skolēni gan sarunas laikā, gan pēc tam padalījās ar saviem lielākajiem sapnīšiem. Noslēgumā rakstniece piedāvāja paspēlēt dažādas spēles, kas saistītas ar viņas sarakstītajām  grāmatām.

Lasīt tālāk ...

8klBaudīt saulaino atvasaru noteikti labāk ir brīvā dabā, nevis skolas solā. Tāpēc - aiziet rudens pārgājienā! Visi 5. - 12. klašu kolektīvi šodien devās uz tuvākām vai mazliet tālākām vietām, kājām, ar velosipēdiem vai kādu gabaliņu ar autobusiem.
8. klase devās ekspedīcijā "Apslēpto dārgumu meklēšana" Augstajos kalnos. Lai atrastu šos dārgumus, bija jāveic 10 interesantas, aizraujošas un jautras stafetes, ko sagatavoja Viktorija un Elza.

Lasīt tālāk ...

mskPirmo reizi Lizuma kultūras nama sienas piedzīvojušas Gulbenes mākslas skolas un Lizuma mākslas klašu audzēkņu darbu izstādi. Izstādes atklāšanā piedalījās Gulbenes mākslas skolas direktore Sandra Dikmane, skolotājas Līga Saveļjeva, Daiga Kaufmane un skolotāja Marta, kas šogad strādās Lizumā. Mūsu māksliniece Ilona Brekte 10 jauno mākslinieku darbus atzīmēja ar mazām balviņām.

Lasīt tālāk ...

VeloESfotokonkurssKlāt 7.septembris ar iespēju sameklēt savās vasaras bilžu mapēs vislabāko
bildi no sava vislabākā velo piedzīvojuma (ekskursijas, brauciena uz mežu,
veikalu vai vienkārši - darbu), atsūtīt to ar īsu aprakstu uz e-pastu
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un iegūt savā īpašumā dāvanu kartes no veloveikala
"Treks" Gulbenē vai īpaša dizaina "Zaļā Pedāļa" eko blociņu. Labākos
vērtēs projekta "Zaļais Pedālis" komanda un apbalvos 21.septembrī plkst.
15:00 Gulbenes novada domes 2.stāva zālē.

IMG 4750Jau par tradīciju vairāku gadu garumā kļuvuši sākumskolas pārgājieni „ Pa Jumīša takām”. Rīts sākās ar interesanta sūtījuma atvēršanu, kurā bija vēstule no Jumīša un pirmais uzdevums  - atšifrēt dažus vārdus. Pa ceļam katrai klasei bija uzdevumi – saskaitīt ūdenstilpnes, bērzus, siena rulonus, atrast vietu ar pauguriņiem. Bērni varēja nopelnīt saldu balviņu par ziedu atpazīšanu,  koku nosaukšanu un citiem. Drīz arī galamērķis bija sasniegts. „Paeglīšu” fermas zootehniķe Daiga Putene pacietīgi atbildēja uz visiem bērnu jautājumiem, iepazīstināja ar gotiņu mītni, ēdienkarti, skābbarības novietni. Interesants izrādījās slaukšanas process, kurā gotiņas „vizinās” karuselī, redzējām milzīgu piena cisternu.

Lasīt tālāk ...

spo2. septembrī Lizuma vidusskolas 1. - 12. klašu skolēni un audzinātājas dienas lielāko daļu pavadīja skolas stadionā, lai kopīgi iesildītos jaunajam mācību cēlienam. Sporta skolotāji Aigars Bēziņš un Iveta Gjača bija padomājuši par ļoti interesantiem uzdevumiem, lai pēc vasaras brīvdienām atkal saliedētu klases kolektīvu, kopā izbaudītu drauga atbalstu metot, lecot, ķerot, būvējot un darot daudz ko citu. Tiesneši šoreiz bija ļoti stingri, nepiekāpīgi, precīzi.

Lasīt tālāk ...